Euro mobilní domy CZ   Euro mobilné domy SK  
Euro mobilní domy
NONSTOP INFOLINE
734 567 888
info@euro-mobilnidomy.cz

OTEVÍRACÍ DOBA
Pondělí09:00 - 17:00
Úterý09:00 - 17:00
Středa09:00 - 17:00
Čtvrtek09:00 - 17:00
Pátek09:00 - 17:00
Sobota09:00 - 17:00
Nedělezavřeno
Mimo otevírací dobu je možné
si návštěvu dohodnout telefonicky.

Další služby

Nejste si jisti, zda je Váš pozemek dostupný pro umístění mobilního domu? Po dohodě přijedeme a zhodnotíme možnost umístění. Tato služba je zpoplatněna, pokud dojde ke koupi domu, poplatek se odečítá od ceny domu.
V případě nutnosti konzultujeme dostupnost s řidiči, kteří jsou velmi zkušení. Rozvozy zajišťujeme jednak odtahovým vozem s navijákem a dále se soupravou – návěsem s navijákem. Výhodou těchto dopravců je, že na místě, pokud máte vhodný terén, nepotřebujete jeřáb. Další rozvozy realizujeme na klasických podválnících a návěsových soupravách.

Naše firma Vám poskytne kompletní servis při zateplení mobilního domu a výměně oken. Spolupracujeme se zkušenými řemeslníky, kteří Vám dům nejen zateplí, ale rovněž mohou na zakázku vyrobit terasy, pergoly a další.
Zajistíme Vám vytápění Vašich mobilních domů kamny či krby na pevná paliva včetně patřičného komínového systému.

Nevíte si rady se složením mobilního domu na pozemku? Kromě zajištění dopravy, které je samozřejmostí, Vám rádi poradíme ve výběru jeřábu v dané lokalitě, případně zajistíme asistenci při vykládání větších mobilních domů, kde je zapotřebí zkušeností.